The short URL of the present article is: https://www.dirtride.org/DNSAA

יום הרכיבה השני של דורדור הסתיים בשביעות רצון רב מערכתית. הוא לא נענש, לא התברבר, האופנוע לא עשה בעיות, הוא קיבל מחמאות, וגם אני שבעקבות השימוש בכלי הריגול שכל אישה צריכה  הייתי בטוחה במשך כמה שעות שהוא עבר תאונה קשה ופצוע בשטח ואף אחד לא מחלץ אותו, ואפילו טיפת מים, טיפת מים אין לו כדי להרוות מעט את הצמאון, נרגעתי לבסוף כשהבנתי שהיה מדובר בסתם תקלה וראיתי שהוא מתקדם.

הוא מסיים, מעלה פוסט ומקבל תגובות. התקשורת המיידית הזאת בין כולנו, לא משנה היכן אנו ובמה אנו עסוקים ברגע נתון זה או אחר מדהימה אותי. יש להודות שהסיפור הזה עם התיעוד של דורדור ובו זמנית (צמד מילים נהדר אותו אני מקדישה לחברתי היקרה Hila Caspit ) התיעוד שלי, יוצר התמכרות קלה לתגובות.

אז כדי לא לצאת פה רק אובססיבית (קלות) לתגובותיכם, ולהפגין גם אינטלקט, החלטתי לעשות מחקר עומק מקיף שאת תוצאותיו אני שואפת לפרסם באחד מכתבי העת המובילים בתחום בעולם. (ואם לא אז בכתב העת הפופולארי "את") בינתיים אני רוצה לשתף אתכם בחלק זעום מהתכנים המרכיבים את המחקר.

רקע קצר: המחקר עוסק בהשוואה הסטטיסטית בין תגובות של נשים לתגובות של גברים במרחב הסייברי, בנסיון לאשש את ההבדלים המקרוג'נדריים המובהקים, במובנים סוציוסקסואליים ואת ההיקשים החברתיים והמשפחתיים הנובעים מדפוסי תקשורת מגדריים שונים.

המחקר ישען בין היתר (עוד צמד מילים המוקדש להילה), על מגוון ציטוטים נרחב שיאסף ברשת האינטרנט לאורך שנה.

על מנת לחזור ולקשר לעניינינו, קבלו דוגמאות לתגובות אמיתיות (לא נגענו) שהועתקו רק בימים האחרונים ורק כאלו שהתייחסו לפוסטים שהעלנו אני ודורון.

בכדי לא לפגוע ברגשות המגיבים, לא אחשוף את שמות המצוטטים. אם בכל זאת נפגעתם, תתגברו.

תגובות נשים (קשה לסנן, יש המון):

– זה לא קל אבל יוצר קשרים מיוחדים

– את פשוט מדהימה אני כל כך נהנת

– ג'ינג'י מתוק

– מתגעגעת אליך!

– את אלופת העולם

– העיקר שתהנה ותחזור בשלום

– אשמח לבוא להיות לעזר

– בוקר טוב

– מקסים …

– אויש, מקסימה שלי.

– נפלא

– את ממש מוכשרת

תגובות גברים (קשה למצוא, יש בעיקר לייקים):

– תן להם בראש!

– בהצלחה חיות!

– הרבה כבוד!!

– קשה באימונים קל בקרב.

– הרגת אותי! מה קורה!

– חיות אתם! ד"ש לשועלים!

– איזה מקום הוא בראלי? ומה זה הרגשנות הזאת שנוטפת ממנו לאחרונה?

– כמה גומיות היו פותרות את הבעיה מראש

– יפה

במחשבה שניה מסקנות המחקר כבר ידועות מזמן ואין לי מה לחדש, אז למרות שהשקעתי שעות רבות בגיוס תקציבי מחקר, איסוף ועיבוד נתונים, הפקת דו"חות, טבלאות אקסלים וגרפים מורכבים, אני יורדת מזה.

מסקנת היום החמישי: עברית שפה יפה ועשירה. תראו כמה מילים נרדפות יש לביטוי "דברי הבל" http://milog.co.il/%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%99_%D7%94%D7%91%D7%9C/e_46129/%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9F-%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99-%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99

The short URL of the present article is: https://www.dirtride.org/DNSAA

0 thoughts on “סיכום היום החמישי של הדבר ההזוי הזה שבעלי עושה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Related Posts

האשה שאיתי

מוגן: DirtRide Theraphy By Doron Winter

זהו פוסט מוגן ואין לו תקציר.

אופנוע שטח

ראלי יוון 2018 – היום הראשון

אחרי שאני ועשרת הישראלים האחרים התארגנו אתמול ועברנו בדיקות טכניות והדבקנו מדבקות ושמענו תדריכים, ואחרי שפגשתי את הגברת האיטלקיה ואת כל חברי בקבוצת המירוצים האיטלקית, היום התחיל המירוץ. מן הידועות שהיום הראשון והאחרון הם קצרים Read more…

האשה שאיתי

ראלי ברלין 2013

להיות רווקה צעירה והוללת שנוסעת עם חברה לברלין זה להיות רווקה צעירה והוללת שנוסעת עם חברה לברלין. להיות אמא שנוסעת עם חברה לברלין בלי הילדים שלה זה לחרוש את כל שוק הפשפשים במאוור פארק, תוך Read more…

× דברי איתי