The short URL of the present article is: https://www.dirtride.org/B249Z

לסכם ראלי זו תמיד משימה שדורשת ממני קצת פרספקטיבה.
אני מרגיש צורך להתנתק מהראלי קצת כדי לראות אותו כיחידה הומוגנית אחת עם התחלה, אמצע וסוף ואז קל יותר להשלים את החלקים באמצע.
הדבר המשמעותי ביותר שקרה לי בראלי הזה הוא שהפכתי מזאב בודד לחבר בלהקה שאמנם כרגע אני הוא השחקן הדומיננטי והמוחצן ביותר שבה, אולם אני בהחלט לא שם רק בזכות עצמי אלה גם בזכות רבים וטובים אחרים.
ללהקה הזו קוראים Cranergy Rally Racing Team או בקיצור : משפחת קרנרג'י.
הלל היה מאוד מודאג ממני בראלי הזה, הוא הוטרד מהעובדה שאני רגוע מדי.
כל נסיונותי להסביר לו את הסיבות לרגיעתי נפלו על אוזניים ערלות והוא דבק בגרסתו שסוף סוף עשיתי את המעשה הנדרש והתחלתי לקחת את הכדורים הנכונים.
הסיבה האמיתית לרגיעה שלי היא שלא רק שהגעתי עם המשפחה לראלי הזה, גם הגעתי מוכן, מכל הבחינות.
הגעתי מוכן פיזית. (תודות לאלעד ששון המאמן הווירטואלי שלי, שעוד אקדיש לו פרק מיוחד יום אחד כי הוא קוסם ובזכותו אני עומד על רגלי עכשיו כאילו לא גמעתי 2000 ק"מ אכזריים השבוע).
הרקדנית הגיעה מוכנה. (תודות לעופריקו וצוותו המיומן, צדי מרסטה, רוברטו מאיטליה ועוד כמה שיככבו בפרק התודות).
וגם הגעתי מוכן נפשית, עד כמה שניתן להגיד את זה עלי. (תודות לפסיכולוג המחוזי שהרגיע אותי שפיצול אישיות זה נורמלי).
התחלתי את הראלי עם שועי עולם. מספר שמונה מתוך כמאה חמישים רוכבים.
זה היה נחמד להצטלם עם מארק גואש (25 בדקאר האחרון) או דוד פרטינייה (רזומה ארוך מדי מכדי לציין פה) או קיני, אבל היה ברור לי שלא אשאר לנשום את אוויר הפסגות רגע לאחר הזינוק.

אפילו דוד פרטינייה העדיף לרכב אחרי

אפילו דוד פרטינייה העדיף לרכב אחרי

רז אמר שאני דפוק שאני הולך לפתוח ציר לכל הראלי, אני אמרתי לו שזה לא כ"כ משנה לי ושאני מתייחס לרכיבה כאילו אני לבד ללא הבדל אם אני ראשון או אחרון.
בפועל הצלחתי לשמור על מיקום קבוע סביב אמצע העשיריה השניה בעיקר בזכות ניווט מושלם (לא זוכר שהתברברתי פעם אחת) ולא בזכות הרכיבה בה לא הגעתי ל 70% מהיכולות שלי בעיקר בשל תכנון לקוי של תזונה ושתיה.
הצלחתי להגיע למקום 18 המכובד מתוך המאות שהתחילו למרות איבוד של כארבעים דקות בירידה מהציר ורכיבה לא מיטבית ובראיה רחבה וארוכת טווח הנדרשת מרוכב למרחקים ארוכים אני יכול לומר שאני שמח עם התוצאה ורואה בה שלב מבורך בדרך שלי להשאר על שני גלגלים.
נתראה בראלי הבא.

The short URL of the present article is: https://www.dirtride.org/B249Z

0 thoughts on “ראלי יוון 2014 – סיכום”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Related Posts

אופנוע שטח

Fuckup Nights Tel Aviv Yafo – Doron Winter

כשאתה בתוך החלום שלך מכוון כולו להגשימו, דווקא אז שווה להאט רגע להיות רגיש וקשוב לעצמך ולסביבתך כי יתכן שהדהירה המהירה להגשמה היא זו שבסוף תמנע ממך להגיע.

אופנוע שטח

Hellas Rally 2019 – הכנות אחרונות

אז אתמול בבוקר כאמור, התחלתי את היום באמצע הלילה וניצלתי את הזמן לעדכון קצר. מה שקרה אח"כ הוא שירדנו לאכול ארוחת בוקר, ובשעה שמונה וחצי בערך יצאנו לדרך של כ 350 ק"מ לקרפיניסי. הגענו לביוואק Read more…

אופנוע שטח

Hellas Rally 2019 – הדרך

פחות מחודש עבר, עוד לא הספקתי לעכל עד תומה את ההרפתקאה במרוקו והנה נולדה לה אחת חדשה. דיון עם אחינועם בהמתנה לטיסה על ההבדל בין לחץ להתרגשות זרק אותי להלאס 13. שם למדתי על ההבדל Read more…

× דברי איתי